" /> رییس ستاد سحر لرستان: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، پشتوانه نظام انقلاب اسلامی است

شما اینجا هستید

    ,عمومی » رییس ستاد سحر لرستان: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، پشتوانه نظام انقلاب اسلامی است

بازدیدها: 13رییس ستاد سحر در لرستان گفت: در یک نظام سیاسی اصل بر مشارکت مردم است و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، پشتوانه انقلاب اسلامی است. به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ حجت‎اله کلانتری نقش رسانه را در بالا بردن سطح مشارکت مردم پررنگ دانست و تأکید کرد: رسانه در جهت آگاهی بخشی و نقد فضای سیاسی […]

بازدیدها: 13

رییس ستاد سحر در لرستان گفت: در یک نظام سیاسی اصل بر مشارکت مردم است و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، پشتوانه انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ حجت‎اله کلانتری نقش رسانه را در بالا بردن سطح مشارکت مردم پررنگ دانست و تأکید کرد: رسانه در جهت آگاهی بخشی و نقد فضای سیاسی نیز کمک می کند بخصوص نقد عملکرد مسوولین در جهت اصلاح امور.

وی با اشاره به اینکه این دوره از انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است ادامه داد: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اولین دوره پس از چهل سالگی انقلاب است و ما وارد گام دوم انقلاب خواهیم شد.

کلانتری تصریح کرد: در صورتی که در این دوره انتخابات، انتخابی و بجا و قوی انجام شود باعث می شود که یک ریل گذاری درست هم انجام پذیرد تا قطار انقلاب اسلامی با موفقیت راه را ادامه دهد.

وی در پایان اشاره کرد که ستاد حضرت آیت اله رییسی از نظر مالی متکی به خود دوستان است و هیچگونه هزینه ای از بیت المال در این رابطه صرف نمی شود.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد