" /> آغاز طرح همسفر تا بهشت؛ ازدواج آسان دانشجویی

شما اینجا هستید

    ,عمومی » آغاز طرح همسفر تا بهشت؛ ازدواج آسان دانشجویی

بازدیدها: 45 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردارخبر ؛ مسئول هماهنگی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: دوشنبه ۱۷ خرداد ماه آغاز تبلیغات برای ثبت نام دانشجویان در طرح ازدواج دانشجویی لرستان است. مهدی سپهوند با بیان اینکه دفتر نهاد رهبری در راستای هدف […]

بازدیدها: 45

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردارخبر ؛ مسئول هماهنگی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: دوشنبه ۱۷ خرداد ماه آغاز تبلیغات برای ثبت نام دانشجویان در طرح ازدواج دانشجویی لرستان است.

مهدی سپهوند با بیان اینکه دفتر نهاد رهبری در راستای هدف ازدواج آسان، اقدام به برگزاری طرح ازدواج دانشجویی کرده است، گفت: ما در نظر داریم امسال در قالب طرح همسفر تا بهشت برنامه های ازدواج دانشجویی را برگزار کنیم.

رابط استانی ازدواج دانشجویی با بیان اینکه طرح همسفر تا بهشت شامل برنامه هایی همچون سفر به مشهد مقدس، برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی و برگزاری مسابقات متنوع است، گفت: این سفر زیارتی به حرم امام رضا(ع) در بازه های زمانی مختلف از اول تابستان تا پایان سال و کاملا به صورت رایگان بوده و در هتل فدک الزهرا به مدت دو شب و سه روز اقامت دانشجویان انجام می شود و همچنین دوره های بسیار متنوع و مفیدی در این سفر برای دانشجویان تدارک دیده شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه برای ثبت نام در این طرح باید حتما یکی از زوجین دانشجو باشد، گفت: بازه زمانی عقد نامه برای ثبت نام کنندگان باید بین ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ تا ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ باشد.

سپهوند با بیان اینکه برای ثبت نام دانشجویان باید از سایت Ezdevaj.nahad.ir اقدام کنند، گفت: با توجه به توافقی که با سازمان ثبت احوال رسیده ایم تمامی مراحل ثبت نام و احراز هویت به صورت مجازی بوده و برخلاف سال های گذشته، نیازی به حضور دانشجویان در دفاتر نهاد رهبری نمی باشد.

در ادامه وی با بیان اینکه سفر به مشهد مقدس  با توجه به شرایط موجود کرونا به صورت گروهی برگزار نمی شود، گفت: دانشجویان بعد از ثبت نام، احراز هویت و گذراندن دوره مجازی می توانند از بازه زمانی اول تابستان تا پایان سال به صورت زوجی و انتخاب تاریخ سفر به زیارت امام رضا(ع) بروند

.

انتهای پیام /

خبرنگار: صغری سپهوند

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی, فرهنگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد