" /> برگزاری مسابقه فرهنگی هنری ” فرزندان روح الله ” در لرستان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » برگزاری مسابقه فرهنگی هنری ” فرزندان روح الله ” در لرستان

بازدیدها: 28مراسم رونمایی از پوستر فراخوان مسابقه فرهنگی هنری ” فرزندان روح الله ” همزمان با سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر ، مسابقه فرهنگی هنری ” فرزندان روح الله ” با هدف آشنایی نسل جوان و نوجوان […]

بازدیدها: 28

مراسم رونمایی از پوستر فراخوان مسابقه فرهنگی هنری ” فرزندان روح الله ” همزمان با سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر ، مسابقه فرهنگی هنری ” فرزندان روح الله ” با هدف آشنایی نسل جوان و نوجوان با اندیشه های امام راحل (ره) و با موضوعات سیره و شخصیت امام خمینی (ره)، امام خمینی (ره) و مردم و امام خمینی (ره) و مسئولین برگزار می شود.

بر اساس مندرجات فراخوان، شرکت کنندگان می توانند آثار و تولیدات خود را در قالب تمامی رشته های فرهنگی و هنری به همراه مشخصات کامل تا سی و یکم تیر ماه از طریق آدرس پستی: farhanglorestan@yahoo.com به دبیرخانه ارسال نمایند.

در بخش شرایط و ضوابط این مسابقه آمده است: شرکت برای نوجوانان و جوانان زیر ۳۰ سال مجاز است، هر شرکت کننده می تواند ۵ اثر را به دبیرخانه ارسال نماید،حق انتشار آثار برای دبیرخانه محفوظ است، مسئولیت اصالت آثار ارسالی با شرکت کنندگان است و طرح های ارسالی باید دارای ابتکار و ایده باشند.

لازم به ذکر است در پایان به ۱۵ نفر از شرکت کنندگان به عنوان برگزیده، جوایز و هدایای نقدی اهداء می شود.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی, فرهنگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد