" /> فرماندار ازنا عنوان کرد :تعیین تکلیف کارخانه فولاد ازنا

شما اینجا هستید

    ,عمومی » فرماندار ازنا عنوان کرد :تعیین تکلیف کارخانه فولاد ازنا

بازدیدها: 2فرماندار ازنا گفت: برخی از مشکلات کارخانه فولاد ازنا خارج از استان می باشد که باید تصمیم گیری شود و برخی در داخل استان باید حل بشود که به با توجه به دستور ریاست قوه قضاییه به زودی شاهد تعیین و تکلیف این واحد تولیدی بزرگ در استان خواهیم بود . به گزارش ویردارخبر؛ […]

بازدیدها: 2

فرماندار ازنا گفت: برخی از مشکلات کارخانه فولاد ازنا خارج از استان می باشد که باید تصمیم گیری شود و برخی در داخل استان باید حل بشود که به با توجه به دستور ریاست قوه قضاییه به زودی شاهد تعیین و تکلیف این واحد تولیدی بزرگ در استان خواهیم بود .

به گزارش ویردارخبر؛ حشمت بهمنی در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه افزود: کارخانه فولاد ازنا با تولید سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن یکی از قطب های تولید در کشور است
وی تصریح کرد: این کارخانه به طور مستقیم برای یک هزار و ۵۰۰ نفر و غیرمستقیم ۳ هزار نفر اشتغال زایی دارد .
بهمنی درخصوص روند احداث کارخانه فولاد ازنا اظهار کرد : این کارخانه نزدیک به ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و خطوط تولید، فناوری و … آن نصب شده است .
فرماندار ازنا بیان کرد: مالک و سرمایه گذار مشکلاتی دارند که در دست بررسی است و رایزنی هایی با شرکت فولاد مبارکه و دیگر شرکت های مرتبط انجام شده ولی تاکنون سرمایه گذاری پیدا نشده که پای کار بیاید و آن را راه اندازی کند .
بهمنی با اشاره به سفر ریئس قوه قضاییه به استان بیان کرد: : در این سفر، دستورات لازم برای رفع موانع و مشکلات کارخانه فولاد ازنا صادر شده و در ستاد رفع موانع و تسهیل استان، دوباره پیگیری خواهد شد .

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد