" /> معاون امور استانها ستاد جنبش مردمی حامیان رئیسی؛ رفع محرومیت لرستان در اولویت کاری دولت آینده خواهد بود

شما اینجا هستید

    ,عمومی » معاون امور استانها ستاد جنبش مردمی حامیان رئیسی؛ رفع محرومیت لرستان در اولویت کاری دولت آینده خواهد بود

بازدیدها: 44سید مصطفی هاشمی گفت: دولت آینده (رئیسی) محرومیت لرستان که سالهاست در سطح ابتدایی باقی مانده را در اولویت کاری قرار خواهد داد.  به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، سید مصطفی هاشمی ضمن تسلیت رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت قیام خونین ۱۵ خرداد ماه، گفت:  حجت الاسلام والمسلمین زکریا نیکویی دبیرکل جنبش مردمی […]

بازدیدها: 44

سید مصطفی هاشمی گفت: دولت آینده (رئیسی) محرومیت لرستان که سالهاست در سطح ابتدایی باقی مانده را در اولویت کاری قرار خواهد داد.

 به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، سید مصطفی هاشمی ضمن تسلیت رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت قیام خونین ۱۵ خرداد ماه، گفت:  حجت الاسلام والمسلمین زکریا نیکویی دبیرکل جنبش مردمی حامیان رئیسی قرار بود خدمت مردم لرستان برسند که ضمن عذرخواهی از مردم خوب این استان قول دادن که در اسرع وقت به این دیار سفر کنند.

 وی در افتتاحیه ستاد جنبشی مردمی حامیان رئیسی لرستان گفت: اولین ستاد جنبش مردمی حامیان رئیسی کشور در استان لرستان افتتاح شد که این همه تلاش و جوشش مردم لرستان برای حمایت از آیت ا… رئیسی نویدبخش روزهای خوبی در آینده خواهد بود.

معاون امور استانهای ستاد جنبش مردمی حامیان رئیسی با اشاره به محرومیت مردم لرستان بیان کرد: محرومیت مردم لرستان سالهاست که با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند و خواسته این مردم در همان سطح ابتدایی باقی مانده که مطمئناً برنامه دولت آینده برای مشکلات مردم این دیار در اولویت قرار خواهد  گرفت.

وی اضافه کرد: بنده این قول را از طرف آیت ا… رئیسی به مردم لرستان می دهم که در ماه‌های ابتدای دولت برآمده از ایشان قطعاً اتفاقات خوب و متفاوتی از دولت فعلی ایجاد خواهد کرد.

معاون امور استانهای ستاد جنبش مردمی حامیان رئیسی اظهار داشت: آمده‌ام از همه وفاداری ها و جوانمردی های مردم لرستان، از همه کسانی که با فعالیت‌های خود می‌خواهند ثبات را درکشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی برقرار کنند تشکر کنم.

 وی با اشاره به نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری، تصریح کرد: آیت ا… رئیسی به عنوان ریاست جمهوری آینده کشور می‌توانند مسائلی که سالیان سال است که گریبان گیر کشور شده و خواسته یا ناخواسته در دولت تدبیر و باعث ناامیدی مردم گردیده را رفع نمایند.

 هاشمی گفت: طبق گفته‌های مقام معظم رهبری مشارکت همه جانبه در انتخابات مطمئناً در اولویت قرار خواهد گرفت که در این راستا آیت ا… رئیسی را به عنوان یک فرد اصلح برای جبهه انقلاب، حمایت خواهیم کرد.

وی با اشاره به ناکارآمدی دولت روحانی ادامه داد: دولت روحانی که در انتهای کار قرار دارد در ابتدای تشکیل هم قصد کار نداشت دولتی که هیچ وقت اراده کار نداشته و به فکر پر کردن جیبهای خودشان بوده اند، وزرای این دولت در بررسی‌های اجمالی انجام شده میزان سرمایه های میلیارد تومانی خود را از طریق رانت ها و ارتباط ها به دست آورده اند، به واسطه ارتباط هایی که داشته اند حق و حقوق مردم را ضایع و خودشان را عملاً از همه چیزی ها بی نیاز کرده اند.

هاشمی ادامه داد:  مردم ما با یک نگاه نگرانی شرایط را پیش بینی کرده اند و به آینده امیدوارند که انشاا… شاید اتفاقی بیفتد و شرایط تغییر کند که امیدواریم در دولت آینده (رئیسی) این مشکلات برطرف شوند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی, فرهنگی, لرستان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد