" /> رئیس ستاد جنبش مردمی حامیان رئیسی لرستان؛ تحریم های دولت و مجلس باید از سر لرستان برداشته شود

شما اینجا هستید

    ,عمومی » رئیس ستاد جنبش مردمی حامیان رئیسی لرستان؛ تحریم های دولت و مجلس باید از سر لرستان برداشته شود

بازدیدها: 25 احمد کاظمی گفت: امیدوارم با روی کارآمدن دولت آینده (آیت ا… رئیسی) مرکزنشینان تحریم‌ها را سر لرستان بردارند.  به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، احمد کاظمی در مراسم افتتاحیه این ستاد گفت: مشکلات شهر و استان این دیار سر به فلک کشیده که امیدواریم بتواند در دولت آینده تحریم‌های ظالمانه ای را که به […]

بازدیدها: 25

احمد کاظمی گفت: امیدوارم با روی کارآمدن دولت آینده (آیت ا… رئیسی) مرکزنشینان تحریم‌ها را سر لرستان بردارند.

 به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، احمد کاظمی در مراسم افتتاحیه این ستاد گفت: مشکلات شهر و استان این دیار سر به فلک کشیده که امیدواریم بتواند در دولت آینده تحریم‌های ظالمانه ای را که به ملت ایران و کشورمان وارد شده، بردارد و در دولت آقای آیت ا… رئیسی تحریم ها هم بر روی لرستان برداشته شود.

وی ادامه داد:  تحریم های دولت و مجلس باید از سر لرستان برداشته شود، در حال حاضر شاهد تحریم وزارت نیرو در رابطه با حق آبه استان هستیم، تحریم مجلس در رابطه با بودجه قطره‌چکانی هستیم، امیدواریم این تحریم‌ها را مرکزنشینان از سر لرستان بردارند.

احمد کاظمی افزود: در حوزه سیاست و امور سیاسی آگاهی و دانش به تنهایی کفایت نمی کند و زمانی در امور سیاسی علم و دانش ما کفایت می کند که بتوانیم لایه‌های پایین و مختلف جامعه را آگاه کنیم.

رئیس ستاد جنبش مردمی حامیان رئیسی لرستان اذعان کرد: انتخابی که همه ما و همه ملت دارند باید انتخابی عقلانی باشد، فردی اصلح به نام آیت ا… رئیسی که خواسته مردم است، انجام شود.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی, فرهنگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد