" /> مدیر کل پزشکی قانونی لرستان: مرگ 418 نفر در سوانح رانندگی سال گذشته استان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » مدیر کل پزشکی قانونی لرستان: مرگ 418 نفر در سوانح رانندگی سال گذشته استان

بازدیدها: 1مدیر کل پزشکی قانونی لرستان : مرگ 418 نفر در سوانح رانندگی سال گذشته استان  به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ حمیدرضا نظیفی با تأکید بر مولفه فرهنگ‌سازی در کاهش تصادفات رانندگی گفت: 418 نفر (340 مرد و 78 زن)سال گذشته در سوانح رانندگی محورهای درون و برون شهری و جاده های روستایی این استان جان […]

بازدیدها: 1

مدیر کل پزشکی قانونی لرستان : مرگ 418 نفر در سوانح رانندگی سال گذشته استان 

به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ حمیدرضا نظیفی با تأکید بر مولفه فرهنگ‌سازی در کاهش تصادفات رانندگی گفت: 418 نفر (340 مرد و 78 زن)سال گذشته در سوانح رانندگی محورهای درون و برون شهری و جاده های روستایی این استان جان باختند.

مدیر کل پزشکی قانونی لرستان افزود : آمار نشان دهنده کاهش 18.5 درصدی تصادف‌های منجر به فوت استان در سال گذشته نسبت به سال ۱۳۹۸ است.

وی درادامه بیان داشت: بی احتیاطی در حین رانندگی موجب کشته شدن 513 نفر(403 مرد و 110زن) از هموطنان در محورهای درون و برون شهری و جاده های روستایی استان در سال ۱۳۹۸ شد.

نظیفی گفت: 7 هزار و 825 نفر(5987 مرد و 1838 زن) در تصادف‌های رانندگی سال گذشته در محدوده استان آسیب دیده و مورد معاینه بالینی پزشکی قانونی قرار گرفتند.

مدیر کل پزشکی قانونی لرستان :با اشاره به کاهش دونیم درصدی تصادف‌های جرحی در حوزه استحفاظی استان در سال گذشته نسبت به سال ۱۳۹۸، تصریح کرد: 10 هزار و 494 نفر(7632مرد و 2862 زن) در سال ۱۳۹۸ برای انجام معاینات بالینی به دلیل مصدومیت در تصادفات رانندگی به پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

وی اظهار داشت: شیوع کرونا و پای بندی مردم به دستورالعمل‌های کرونایی و ماندن در خانه در کنار اطلاع‌رسانی از عواقب رانندگی پرخطر تا حدی در کاهش تصادف‌های سال گذشته موثر بوده است.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد