" /> کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد؛ برای مطالبات مردمم از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد؛ برای مطالبات مردمم از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد

بازدیدها: 25افشین خورشیدوند در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: همیشه دغدغه داشته ام که چرا هم استانی های ما باید کار آنها شوتی باشد، در صورت ورود به شورای شهر شوتی ها را به عنوان یک دغدغه مطالبه خواهم کرد.  به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، افشین خورشیدوند در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: […]

بازدیدها: 25

افشین خورشیدوند در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: همیشه دغدغه داشته ام که چرا هم استانی های ما باید کار آنها شوتی باشد، در صورت ورود به شورای شهر شوتی ها را به عنوان یک دغدغه مطالبه خواهم کرد.

 به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، افشین خورشیدوند در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: همیشه دغدغه داشته ام که چرا هم استانی های ما باید کار آنها شوتی باشد، همه کشور، خرم آباد را به سرزمین آبشارها می شناسند اما حیف جوانان از بیکاری ،اعتیاد و غیره روی به کار شوتی می آورند، آن جوانی که شغل ندارد مجبور است به شوتی روی بیاورد، در صورت ورود به شورای شهر حتماً شوتی ها را به عنوان یک دغدغه مطالبه خواهم کرد.

وی با اشاره به ورزش لرستان گفت: سرانه ورزش ایران نسبت به جهان متاسفانه به ۵۰ درصد هم نمی‌رسد و در شهر خرم‌آباد این درصد خیلی پایین تر می باشد و در خرم‌آباد متاسفانه توجهی به سرانه فضای سبز و سرانه ورزش نشده است.

کارآفرین برتر کشور بیان کرد: قرار نیست بنده معجزه‌گر باشم، قرار نیست که بنده شهری را متحول کنم، در حد توانم قول خواهم داد که از هیچ تلاشی دریغ نکنم و با تمام قدرت پیگیر مطالبات مردم باشم.

وی اظهار کرد: در شهر خرم آباد طایفه حرف اول را در انتخابات میزند،حقیقت امر این است که رسانه‌ها همصدای کارآفرینان و افراد نخبه نیستند اگر این موضوع به واقعیت می پیوست باید نخبه ها جذب و نه دفع شوند، شهر ما مادری نمی خواهد هر کسی پا به عرصه انتخابات گذاشته باید شجاعت داشته باشد تا بتواند شهر را سر و سامان دهد.

خورشیدوند با اشاره به برنامه‌های خود در صورت راهیابی به شورای شهر افزود: چند برنامه کوتاه مدت و میان مدت در راستای ایجاد زیرساخت برای آینده در دستور کار دارم و در صورت اثبات برنامه‌های کوتاه و میان مدت، بعداً برنامه های بلند مدت خود را ارائه خواهم داد در این راستا برنامه کوتاه مدت بنده طرحی که در شهر خرم‌آباد به عنوان یک معضل از به نام طرح جامع پسماند که این طرح برای اولین بار در شهر سمنان اجرا شده  که در همین طرح به صورت علمی به ازای هر ۱۰۰ هزار شهروند ۲۸۰ نفر مستقیم و ۸۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی صورت می گیرد که این کار در شهرکی به اسم شهرک بازیافت در خارج از شهر انجام می شود که طرح های آن آماده است و انشاالله آن را عملیاتی خواهم کرد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد