" /> مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان: میزان جریمه شکارچیان افزایش خواهد یافت

شما اینجا هستید

    ,عمومی » مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان: میزان جریمه شکارچیان افزایش خواهد یافت

بازدیدها: 14مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه استان‌ از افزایش میزان جرایم شکارچیان خبر داد. به گزارش ویردار خبر :مهرداد فتحی بیرانوند با اشاره به پدیده شکار غیرمجاز در کشور گفت: لرستان بخاطر تنوع زیستی و جانوری متعددی که دارد مانند سایر استانها با این پدیده مواجه هستیم […]

بازدیدها: 14

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه استان‌ از افزایش میزان جرایم شکارچیان خبر داد.

به گزارش ویردار خبر :مهرداد فتحی بیرانوند با اشاره به پدیده شکار غیرمجاز در کشور گفت: لرستان بخاطر تنوع زیستی و جانوری متعددی که دارد مانند سایر استانها با این پدیده مواجه هستیم هر شهروند باید متوجه پاسداشت این مواهب باشد نه معدوم کردن آنان.

وی با تأکید بر اینکه هر سه سال یکبار توسط شورای عالی حفاظت محیط زیست کشور این جرایم افزایش پیدا می کند ادامه داد: خوشبختانه در سنوات اخیر با مصوبه شورای عالی حفاظت محیط زیست میزان جرایم تخلفات زیست محیطی از جمله جرایم شکار غیرمجاز به نحو قابل ملاحظه ای نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است که این خود یکی از عوامل موثر در بازدارندگی جرایم است.

فتحی ببرانوند اظهار داشت: ما به عنوان متولیان حفاظت محیط زیست اعتقاد داریم هیچ جریمه ای جایگزین و باعث جبران ضرر شکار نیست و ارزش گونه های جانوری و گیاهی بی نهایت است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان مبارزه با پدیده شکار غیرمجاز را مرهون ورود رسانه و اصحاب قلم عنوان کرد و گفت: این امر مستلزم فرهنگ سازی مداوم و تنویر و جهت دهی درست به افکار عمومی ست که هر گونه زیبای گیاهی و جانوری را داشته ای باارزش و متعلق به دامان طببعت بدانند و به جد در حفظ حیات و بقای آن کوشا باشند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد