" /> رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان: مشکلی در رابطه با تولید مرغ در استان نداریم

شما اینجا هستید

    ,عمومی » رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان: مشکلی در رابطه با تولید مرغ در استان نداریم

بازدیدها: 6رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در رابطه با نگرانی شهروندان درخصوص تولید مرغ گفت: مردم نگران مرغ موردنیاز خود نباشند، به اندازه کافی مرغ در مرغداری های استان تولید می شود.  به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی لرستان؛ اسفندیار حسنی مقدم، اظهار کرد: براساس سرانه مصرف، لرستان جز استانهایی […]

بازدیدها: 6

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در رابطه با نگرانی شهروندان درخصوص تولید مرغ گفت: مردم نگران مرغ موردنیاز خود نباشند، به اندازه کافی مرغ در مرغداری های استان تولید می شود.

 به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی لرستان؛ اسفندیار حسنی مقدم، اظهار کرد: براساس سرانه مصرف، لرستان جز استانهایی است که مازاد تولید مرغ دارد و با توجه به توزیع نهاده بر مبنای ارز دولتی، مرغداران مکلف هستند مرغ را به نرخ مصوب به مصرف کننده تحویل دهند.

 وی با اشاره به  اینکه سالانه 75 هزار تن مرغ در مرغداریهای صنعتی و 5 هزار تن مرغ روستایی و خانگی در استان تولید می‌شود بیان کرد: حداکثر مصرف استان حدود 60 هزار تن است که به طور متوسط سالیانه 20 هزار تن  مازاد در استان تولید و به دیگر استانها  صادر می شود.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی, اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد