" /> دیدار رییس انجمن موسیقی لرستان با رییس دانشگاه علوم پزشکی استان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » دیدار رییس انجمن موسیقی لرستان با رییس دانشگاه علوم پزشکی استان

بازدیدها: 20به منظور تقدیم جشنواره سراسری آواها و نواهای رضوی به شهدای سلامت، رییس انجمن موسیقی لرستان با رییس دانشگاه علوم پزشکی استان دیدار و گفتگو داشت. ویردار خبر؛ به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی لرستان، «محمد میرزاوندی» رییس انجمن موسیقی لرستان در جریان دیدار با «محمدرضا نیکبخت» رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، گزارش کاملی […]

بازدیدها: 20

به منظور تقدیم جشنواره سراسری آواها و نواهای رضوی به شهدای سلامت، رییس انجمن موسیقی لرستان با رییس دانشگاه علوم پزشکی استان دیدار و گفتگو داشت.

ویردار خبر؛ به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی لرستان، «محمد میرزاوندی» رییس انجمن موسیقی لرستان در جریان دیدار با «محمدرضا نیکبخت» رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، گزارش کاملی از نحوه برگزاری جشنواره رضوی ارائه داد.

میرزاوندی با اشاره به اینکه جشنواره سراسری رضوی به شهدای سلامت تقدیم می شود، اظهار داشت: به همین منظور بر آن شدیم که از هنرمندان حوزه موسیقی که در کادر درمان استان نیز فعال هستند تقدیر بعمل آید.

نیکبخت گفت: در حقیقت موسیقی برای درمان روح و روان انسان ها بسیار ثمر بخش است همچنان که ما نیز در کادر درمان برای سلامت جسم انسان تلاش می کنیم پس به نوعی هر دو یک هدف داریم آن هم سلامت جسم و جان بشریت است.

گفتگو در رابطه با پیشینه موسیقی لرستان و وضعیت بهبود بیماران مبتلا به ویروس کرونا محور اصلی این دیدار و گفتگو را به خود اختصاص داد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, فرهنگی, هنری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد