" /> اقدامات صورت گرفته سازمان برنامه ریزی لرستان در راستای برنامه جامع بهره وری

شما اینجا هستید

    ,عمومی » اقدامات صورت گرفته سازمان برنامه ریزی لرستان در راستای برنامه جامع بهره وری

بازدیدها: 13رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: کمیته بهره وری در استان از زمانی که سازمان مدیریت برنامه ریزی لرستان احیاء شده وجود داشته است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردارخبر؛ سمانه حسن پور در نشست مجازی با اصحاب رسانه اقدامات صورت گرفته در راستای برنامه جامع بهره وری را برشمرد و بیان […]

بازدیدها: 13

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: کمیته بهره وری در استان از زمانی که سازمان مدیریت برنامه ریزی لرستان احیاء شده وجود داشته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردارخبر؛ سمانه حسن پور در نشست مجازی با اصحاب رسانه اقدامات صورت گرفته در راستای برنامه جامع بهره وری را برشمرد و بیان کرد: پس از سفر رییس سازمان به استان اقدامات ترویجی و آموزشی را در استان شروع کردیم که ساختار اجرایی همین اقدامات مورد تأیید سازمان ملی بهره وری برای کلیه استانها قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از تشکیل مروجین بهره وری در استان کارهای پژوهشی را شروع نمودیم که بررسی عوامل موثر بر بهره وری در استان و ارائه راهکارهای افزایش بهره وری و همچنین شناسایی و الویت بندی عوامل موثر بر ارتقای بهر ه وری نیروی انسانی در دستگاه های اجرایی از اقدامات این سازمان بود.

حسن پور با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده سال 99 منجر به ایجاد کمیته بهره وری استان برای اولین بار شد تصریح کرد: این کمیته به ریاست استاندار و دبیری سازمان انجام شد که از کارهای انجام شده به دنبال آن می‎توان به انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و فنآوری با دانشگاه‎ها در 4 محور بهره وری اشاره کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان در پایان گفت: بر اساس وضع موجود با اهداف بلندمدت، استراتژی ها، راهبردها و سیاست های پیش رو برای توسعه بهره وری در استان را در قالب برنامه جامع بهره وری استان داشته باشیم.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد