" /> شرکت‎های پیمانکاری باید حقوق کارگران را کامل بدهند

شما اینجا هستید

    ,عمومی » شرکت‎های پیمانکاری باید حقوق کارگران را کامل بدهند

بازدیدها: 24استاندار لرستان: استاندار لرستان بر پرداخت کامل حق و حقوق کارگران توسط شرکت‎های پیمانکاری تأکید کرد. به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ سیدموسی خادمی در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه گفت: شرکت‎های پیمانکاری دو نوع هستند شرکت‎های پیمانکاریی که پروژه‎هایی مثل راه‎سازی و مدرسه‎سازی و ازین نوع کارها دارند که این شرکت‎ها خیلی ارتباطی با […]

بازدیدها: 24

استاندار لرستان:

استاندار لرستان بر پرداخت کامل حق و حقوق کارگران توسط شرکت‎های پیمانکاری تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ سیدموسی خادمی در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه گفت: شرکت‎های پیمانکاری دو نوع هستند شرکت‎های پیمانکاریی که پروژه‎هایی مثل راه‎سازی و مدرسه‎سازی و ازین نوع کارها دارند که این شرکت‎ها خیلی ارتباطی با سیستم دولتی ندارند هرچند کارگرهای این نوع شرکت‎ها زیرنظر اداره کار هستند و باید حقوق‎شان احقاق شود.

 وی ادامه داد: نوع دیگر شرکت‎های پیمانکاری، شرکت‎هایی هستند تحت عنوان شرکت‎های خدماتی که با شرکت‌های دولتی قرارداد می‎بندند مثل شرکت‎های خدمات‎رسان گاز، برق، علوم‎پزشکی و… این نوع شرکت‎هابیشتر تحت کنترل دستگاه‎های دولتی هستند و حتما بایستس تمامی حق و حقوق کارگران‌شان طبق قانون اداره کار پرداخت شود.

دکتر خادمی اظهار داشت: این نوع شرکت‎ها متناسب با حق و حقوق کارگران‏شان از دستگاه‏اجرایی مربوطه پول دریافت می‏کنند.

استاندار لرستان در پایان اعلام کرد: در صورت مشاهده‏ی شرکت‎هایی که حق و حقوق کارگرش را تضییع می‏نماید باید به اداره کار معرفی تا پیگیری گردد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد