" /> اخذ مجوز ساخت دانشکده بهداشت لرستان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » اخذ مجوز ساخت دانشکده بهداشت لرستان

بازدیدها: 12رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اخذ مجوز ساخت دانشکده بهداشت در استان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردارخبر؛ محمدرضا نیکبخت در نشست خبری مجازی با خبرنگاران با بیان اینکه مجوز ساخت دانشکده بهداشت گرفته شده است گفت: یکی از اقدامات بسیار مهم در سال جاری اخذ مجوز ساخت دانشکده بهداشت برای […]

بازدیدها: 12

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اخذ مجوز ساخت دانشکده بهداشت در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردارخبر؛ محمدرضا نیکبخت در نشست خبری مجازی با خبرنگاران با بیان اینکه مجوز ساخت دانشکده بهداشت گرفته شده است گفت: یکی از اقدامات بسیار مهم در سال جاری اخذ مجوز ساخت دانشکده بهداشت برای استان است.

وی با تأکید بر ضرورت ساختمان‎های بهداشتی استاندارد در محلات گفت: با توجه به مشکلات اعتباری دانشگاه و توان خرید زمین در همه‎ی محلات برای ساخت مراکز و خانه‏های بهداشت در خیلی محلات از ساختمان‎های استیجاری استفاده می‏شود.

دکتر نیکبخت با اشاره به ضرورت ساخت مراکز بهداشتی ادامه داد: در برخی محلات، شهرها و روستاها که امکان تهیه زمین وجود دارد دانشگاه علوم پزشکی در حال ساخت خانه‎های بهداشت و مراکز بهداشتی است و یا در سایت‎های مربوطه در حال ساخت ساختمان‎های موردنظر است.

وی ادامه داد: از اقدامات دیگر؛ در سفر اخیر نماینده اورژانس کشور مصوب شده که ساختمانی با زیربنای 5 هزار مترمربع برای اورژانس استان ساخته شود.

نیکبخت درخصوص ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه تصریح کرد: در سال گذشته ساخت ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه شروع شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعتبار اخذ شده دو بیمارستان 250 تختخوابی را 60 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: اعتبار بیمارستان‎های 250 تختخوابی در حال ساخت دورود و کوهدشت با همت استاندار لرستان از محل وام و از طریق بانک‎ها اخذ شده که تاکنون 10 میلیارد نیز علاوه بر 60 میلیاردتومان از محل توازن به این بیمارستان‎ها اختصاص یافته است.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد