" /> تأمین آب شرب سالم و بهداشتی اولویت اصلی ماست

شما اینجا هستید

    ,عمومی » تأمین آب شرب سالم و بهداشتی اولویت اصلی ماست

بازدیدها: 24مدیرعامل شرکت آبفای لرستان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه با بیان اهمیت آب شرب مردم گفت: تأمین آب شرب سالم و بهداشتی اولویت اصلی ما و همکاران ماست. به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ حمیدرضا کرموند با اشاره به روستاهایی که با تانکر در استان آبرسانی می‎شوند گفت: […]

بازدیدها: 24

مدیرعامل شرکت آبفای لرستان:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه با بیان اهمیت آب شرب مردم گفت: تأمین آب شرب سالم و بهداشتی اولویت اصلی ما و همکاران ماست.

به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ حمیدرضا کرموند با اشاره به روستاهایی که با تانکر در استان آبرسانی می‎شوند گفت: اولویت اغلب پروژه‎هایی که در دست اقدام داریم روستاهایی است که با تانکر بخصوص در تابستان‏ها که مصرف بالایی دارند آبرسانی می‎شوند که تلاش همه‎ی ما بر این است که تعداد این روستاها را تا پایان سال به حداقل برسانیم.

وی درخصوص راه‎اندازی پویش ملی الف. ب. ایران اظهار داشت: با راه‎اندازی این پویش 38 روستای استان تا پایان امسال با اعتبار 180 میلیارد ریال از نعمت آب بهره‏مند خواهند شد.

مهندس کرموند یکی از اهداف یکپارچه‏سازی شرکت‎های آب و فاضلاب شهری و روستایی را تأمین آب شرب روستاهای دارای تنش بیان کرد و اظهار داشت: سال گذشته توانسته‏ایم مشکل بالغ بر 350روستا را به‎صورت موقت حل کنیم این در حالی است که 380 روستای دیگر استان هنوز هم مشکل شدید دارند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان متذکر شد: هیچ‎کدام از شهرها و روستاهای استان منبع تأمین آب پایدار ندارند و از آب چشمه‎ها استفاده می‎کنند.

در پایان مهندس کرموند تعداد مشترکان آب شهری در استان را 418 هزار و تعداد مشترکان آب روستایی را بیش از 140 هزار اعلام کرد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد