" />

شما اینجا هستید

بازدیدها: 7مدیرکل بیمه سلامت استان لرستان خبر داد؛ صدور رایگان ۳۵۰۰ جلد دفترچه در طول یکماه گذشته شاهدخت فتحی بیرانوند از صدور بیش از ۳۵۰۰ جلد دفترچه رایگان برای هم استانی های عزیز در یکماه گذشته خبر داد. شاهدخت فتحی بیرانوند، افزود: در یکماه گذشته بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، بیش از ۳۵۰۰ جلد […]

بازدیدها: 7

مدیرکل بیمه سلامت استان لرستان خبر داد؛

صدور رایگان ۳۵۰۰ جلد دفترچه در طول یکماه گذشته

شاهدخت فتحی بیرانوند از صدور بیش از ۳۵۰۰ جلد دفترچه رایگان برای هم استانی های عزیز در یکماه گذشته خبر داد.

شاهدخت فتحی بیرانوند، افزود: در یکماه گذشته بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، بیش از ۳۵۰۰ جلد دفترچه رایگان برای هم استانی های عزیز صادر شده است.

وی ادامه داد: در این مدت ۲۹۰۰ دفترچه روستاییان و ۶۰۰جلد دفترچه سلامت همگانی برای هم استانی های عزیز به صورت رایگان صادر شده است.

مدیرکل بیمه سلامت لرستان بیان کرد: براساس مصوبات ستاد ملی کرونا و در راستای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر، دفترچه بیمه همگانی و همچنین دفترچه بیمه روستاییان و عشایر تا پایان سال به صورت رایگان صادر خواهد شد.

وی اظهار کرد: بنابراین کسانی که تاکنون دفترچه بیمه دریافت ننموده اند و یا این که تاریخ اعتبار دفترچه آنها به اتمام رسیده می‌توانند بدون اجرای طرح ارزیابی وسع و به صورت رایگان تا پایان سال صاحب دفترچه شوند.

فتحی بیرانوند تاکید کرد:در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و به منظور جلوگیری از تجمع و تردد مراجعین به دفاتر پیشخوان، بیمه شدگان بدون مراجعه حضوری و از طریق سامانه
https://eservis.ihio.gov.ir
می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب نزدیکترین دفتر پیشخوان طرف قرارداد محل سکونت ، جهت دریافت دفترچه رایگان اقدام نمایند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد