" /> جزئیاتی از علت انفجار اخیر در خرم‌آباد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » جزئیاتی از علت انفجار اخیر در خرم‌آباد

بازدیدها: 3 معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به علت انفجار اخیر منزل مسکونی دو طبقه منطقه کوی پاسداران اظهار داشت: براساس گزارش‌های اولیه از دستگاه‌های مسئول این انفجار به‌دلیل نگهداری مواد انفجاری در طبقه دوم این واحد مسکونی رخ داده است. محمود ثمینی افزود: مواد انفجاری که عمدتاً جهت ماهیگیری استفاده می‌شود […]

بازدیدها: 3

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به علت انفجار اخیر منزل مسکونی دو طبقه منطقه کوی پاسداران اظهار داشت: براساس گزارش‌های اولیه از دستگاه‌های مسئول این انفجار به‌دلیل نگهداری مواد انفجاری در طبقه دوم این واحد مسکونی رخ داده است.

محمود ثمینی افزود: مواد انفجاری که عمدتاً جهت ماهیگیری استفاده می‌شود در طبقه دوم این واجد مسکونی نگهداری شده ولی اینکه چه اقدامی و به چه علتی این انفجار صورت گرفته هنوز مشخص نیست و متاسفانه فردی که این مواد انفجاری را در اختیار داشته است بر اثر انفجار فوت شد.

وی عنوان کرد: بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط دستگاه‌های امنیتی این انفجار هیچ‌گونه زمینه امنیتی نداشته و متاسفانه به دلیل سهل‌انگاری فردی بوده که مواد انفجاری که در ماهیگیری و موارد مشابه استفاده می‌شود را در خانه نگهداری کرده است.

ثمینی بیان کرد: ادامه روند پیگیری‌ها توسط دستگاه‌های مسئول و امنیتی هنوز ادامه دارد و درحال بررسی است.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد