" /> مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان خبر داد:توزیع بیش از 7 هزار بسته مواد غذایی در سطح استان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان خبر داد:توزیع بیش از 7 هزار بسته مواد غذایی در سطح استان

بازدیدها: 28مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از توزیع بیش از 7 هزار بسته معیشتی در سطح استان خبر داد و گفت: بیشترین توزیع بسته‎های مواد غذایی بین افرادی بود که به کرونا مبتلا و یا اینکه دارای مشکلات مالی بودند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردارخبر؛ صارم رضایی در نشست مجازی با اصحاب رسانه لرستان به طرح ‎های اجرا شده در زمان کرونا توسط جمعیت هلال احمر استان اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به وظایف و رسالتی که بر عهده جمعیت هلال احمر گذاشته شد در حوزه جوانان چندین طرح در استان پیاده شد.
وی ادامه داد: خدمات بشر دوستانه که شامل غربالگری در ورودی و خروجی شهرها، راه‏ اندازی پویش های پیشگیری از کرونا در فضای مجازی در همه شهرستان ها توسط این جمعیت انجام شد.
رضایی تأکید کرد: طرح‎ حمایت روانی و اجتماعی و فرهنگی در سطح استان، طرح تیم سحر و سحاب، مشارکت اعضا در طرح ضدعفونی معابر، منازل و خودروها، طرح نذر سلامت که همزمان با ماه محرم به منظور نشانه گذاری برای تعیین فواصل استقرار عزارداران، ضدعفونی کردن محل برگزاری راهنمایی عزاردارن و همچنین تحویل ماسک به عزاداران توسط جمعیت هلال احمر استان به منظور پیشگیری از کرونا انجام گرفته است.
مهندس رضایی با بیان طرح آمران سلامت که در بحث تذکر لسانی برای کسانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکردند انجام گرفته تصریح کرد: توزیع ماسک بین افراد بدون ماسک هم در طرح ناظران سلامت انجام گرفته است.
وی همچنین در پایان با اشاره به طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: این طرح با همکاری جمعیت هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی و سپاه پاسدرارن انجام گرفته که با استقرار اعضای جمعیت هلال احمر در پایگاه های سلامت محله‎ها جویای وضعیت جسمانی و همچنین مالی خانوارهای آن محله می ‌شوند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد