" /> کشف ۲۰۰ عتیقه تاریخی در کوهدشت

شما اینجا هستید

    اجنماعی » کشف ۲۰۰ عتیقه تاریخی در کوهدشت

بازدیدها: 94 ویردار خبر: سردار “حاجی محمد مهدیان نسب” در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ماموران انتظامی بخش گراب شهرستان”کوهدشت” پس از دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر خرید و فروش اشیاء عتیقه، تحقیقات خود را برای صحت و سقم موضوع آغاز کردند . این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از اطمینان از […]

بازدیدها: 94

ویردار خبر: سردار “حاجی محمد مهدیان نسب” در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ماموران انتظامی بخش گراب شهرستان”کوهدشت” پس از دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر خرید و فروش اشیاء عتیقه، تحقیقات خود را برای صحت و سقم موضوع آغاز کردند .

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از اطمینان از صحت خبر و نیز اخذ مجوز قضائی، در بازرسی از محل ۲۰۰ قلم اشیاء عتیقه شامل خنجر، مجسمه سنگی، انواع مهره های قدیمی، سینی و چندین رشته دستبند کشف کردند.

وی با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان اداره میراث فرهنگی، اشیاء مکشوفه متعلق به دوره‌های مختلف پیش از تاریخ و دوران معاصر است، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و همچنین در بازرسی از محل ۲ قبضه سلاح کلت کمری و یک عدد بی سیم دستی کشف شد.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه متهم به همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی عرصه را بر قانون شکنان تنگ کرده و اجازه فعالیت های مجرمانه را از آنان گرفته است.

سردار مهدیان نسب در پایان گفت: شهروندان می توانند در صورت آگاهی از فعالیت مجرمان مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده و در تامین نظم و امنیت جامعه نقش موثری داشته باشند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد